Image Map
Teraz jest Pn mar 25, 2019 12:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lis 20, 2015 11:48 am 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam wszystkich na forum.
Od dłuższego czasu myślę o emigracji do Australii. Niestety ale na razie tylko myślę.
Jestem dyplomowanym instruktorem tańca z wieloletnim stażem w tym zawodzie.
Chciałbym prosić o opinie ludzi mieszkających w Australii odnośnie możliwości znalezienia pracy jako instruktor tańca (szkoły tańca, kluby fitness, szkoły polskie, taniec dla Polonii itd.)
A może ktoś chciał by się pokusić na otwarcie polskiej szkoły tańca??????????? na pewno taka placówka cieszyła by się dużym zainteresowaniem zarówno wśród Polonii jak i innych mieszkańców.
Można uruchomić grupy taneczne dla każdej grupy wiekowej, od maluchów 3-4 latka poprzez młodzież i dorosłych nawet 60+
(taniec towarzyski, latino solo, zumba, salsa, tango argentino, jazz, hip-hop, new style i wiele innych)

Pozdrawiam serdecznie i proszę o opinie.

PostNapisane: Śr lis 25, 2015 7:57 pm 

Radziłbym Ci najpierw skontaktować się z różnymi australijskimi studiami tańca, siłowniami itp. Porozsyłaj swoje CV i sprawdź czy się Tobą zainteresują. Raczej zrezygnowałbym z zakładania studia typowo dla Polonii.

PostNapisane: Wt gru 01, 2015 12:59 pm 

ARNI napisał(a):
Radziłbym Ci najpierw skontaktować się z różnymi australijskimi studiami tańca, siłowniami itp. Porozsyłaj swoje CV i sprawdź czy się Tobą zainteresują. Raczej zrezygnowałbym z zakładania studia typowo dla Polonii.

Zgadzam się. Temat totalnie nie mój, bo tańcem się nie interesowałam - nie mam czasu tutaj. Jednak uważam, że najpierw warto byłoby spróbować popracować u kogoś, ewentualnie jeżeli się zaaklimatyzujesz spróbuj otworzyć coś swojego, ale też - nie wyłącznie "dla polonii", bo swoją drogą nawet tańce, które wymieniłeś nie są "typowo polskie" :)

PostNapisane: Pt maja 26, 2017 3:33 pm 

Powtórzę ale faktycznie najpierw trzeba by to jakoś sprawdzić. Nauczanie tańca jest o tyle specyficzne że nie ma tutaj tyle wakatów ile chociażby w IT. Często w mieście jest parę instruktorów i to na tyle, ciężko się wtedy tak "o" wbić.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]