Image Map
Teraz jest Pt lip 03, 2020 6:39 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: N gru 11, 2011 11:57 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Byłem już 3 razy w au, konkretnie brisbane i okolice na wizach turystycznych. Moje marzenie to wyjechac tam na stałe, mam rodzinę w
b-ane. W sensie wujostwo. Niestety juz wiem ze w niczym to mi nie pomoze.

No i ti pojawia się problem. Pozostał mi ostatni rok filologii hiszpanskiej ktora studiuje sobie. Zgodnie z nowa lista sol (chcialem byc tlumaczem, ale zniklo) , musialbym aplikowac jako nauczyciej, czyli musialbym tu popracowac jako nauczyciel co wizaloby sie z cierpieniem i smutkiem z mej strony.

Myslalem aby zapisac sie do jakiejs szkoly zawodowej i zrobic stolarz, murarz, moze kurs spawacza i od razu do pracy.
Angielski znam i ielts to kwestia czasu.

I w sumie nie wiem co robic, to moje jedyne szanse z tego co wyczytalem, nie wiem czy isc w to nauczycielstwo czy moze walczyc o jakiegos stolarza (wiem , nauka plus kilka lat doswiadczenia) ale moze do 30 dalbym rade... .
Mam 23 lata.

Nie jade tam jako mlody czlowiek, ktory naczytal sie o zarobkach. Czy bede nauczycielem z kasa czy stolarzem z pensja bez szalu nie wazne.
Chodzi o to, ze po tych 3 razach jakos uznaje to za moj dom, dobrze sie tam czuje, poznalem wielu wspanialych ludzi, podobaja mi sie kobiety, wspaniale widoki i jakos ludzie szczesliwsi naokolo
Chcialbym poznac jakies wasze przemyslenia, au jest piekna i tego jestem pewien ze chcialbym tam zyc, ale bledy mlodosci odnosnie wyksztalcenia troszku komplikuja mi sprawe, przez co nie ukrywam jestem ostatnio rozdrazniony :oops:

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]