Image Map
Teraz jest Pn mar 25, 2019 12:53 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sie 12, 2010 5:24 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Swietne! Dzieki za naklad pracy jaki w to wlozyles... Informacje niezwylke przydatne..

Bede tam przed OLIMPIADA w LONDYNIE 2012! to moj deadline!!!
TRA juz jest,teraz tylko sponsorship od WA :lol: :lol:

Pozdrawiam seredecznie.

xxx

Tytuł: SWAN
PostNapisane: Pt gru 17, 2010 2:41 pm 

loserek napisał(a):
Dlaczego lubie to miasto? Ano przede wszystkim styl zycia jakie Ono oferuje odpowiada mi w 100%
- spokoj, brak tego pospiechu jaki jest we wiekszych miastach,zyczliwi , wyluzowani i usmiechnieci ludzie,
pogoda: wlasciwie to nie potrzebuje parasola :D , wiekszosc dni w roku jest slonecznie a te pare dni ktore sa naprawde gorace i wilgotne nie sa warte dla mnie wzmianki,moj szwagier, urodzony w Melbourne i mieszkajac po pare lat w niemalze wszystkich wiekszych miastach Au uwaza pogode w Perth za najlepsza
brak w tym miescie jakichs "gett kolorowych" choc ostatnia fala z Afryki nieco to zmienila czy tez " pedalskich" dzielnic (wiem wiem nie jestem zbyt tolerancyjny)- jakos parady gejowskie sie tutaj nie przyjely,
w miare dobrze rozwiniety system drog choc komunikacja miejska jest podobno pod psem jezeli chodzi o polaczenia pomiedzy dzielnicami, sam z niej nie korzystam i nawet nie wiem jak sie kupuje bilety hahah ale tak ludzie mowia,
wszystkie drogi bezplatne,
mase terenow zielonych,
kilometry czystych plaz
jeszcze w miare bezpieczne miasto.
Odleglosc od innych metropoli nie ma dla mnie znaczenia, w sumie tych pare godzin lotu kiedy to turystycznie wybieram sie na wschod nie robi specjalnej roznicy choc nieraz jest uciazliwym czekanie na dostawe jakis czesci czy materialow ktore sa sprowadzane ze wschodnich stanow ale mozna z tym zyc
domy budowane w Perth sa w lepszym standarcie, nawet te tanie, smiem twierdzic ze 99% obecnie budowanych domow jest z podwojnej cegly,
lotnisko jest nizbyt duze ale jak na potrzeby jeszcze wystarczajace
co do zwierzat , Quokki z Rottnes Island- chyba tylko tam wystepuja
Nie chcialbym rozrozniac miasta jako gorsze i lepsze jako ze kazde z nich maja zalety i wady, kazde z nich jest inne i jesli ktokolwiek czuje sie w nich dobrze i jest zadowolony to super
Uwazam ze nasze metropolie sa atrakcyjnymi miastami i bez wstydu mozemy konkurowac ze swiatem oferujac cos czego inni nie maja
Pozdrawiam
JA dopiero dokrywam Perth.glownie filmiki you tube i przewodniki.Podoba mi sie swan bells.

PostNapisane: Śr lut 09, 2011 8:52 am 

Witam wszystkich ...

Krotko o sobie ;

Od 10 lat jestem mieszkancem ziemi obiecanej (czytaj USA-Chicago)...
wczesniej spedzilem kilka lat za Polska zachodnia granica- u wuja Hansa (Monachium, Augsburg, Schrobenhausen)

Od jakiegos czasu sledze wszystko co jest zwiazane z australia(kilka lat) i zaczynam nabierac coraz wiekszej pewnosci gdzie chcialbym zamieszkac....odpowiedz jest jedna - Australia a nawet miasto wiem ktore - jest nim Perth...poznalem je na tyle na ile moglem zasiegnac informacji i to jest wlasnie to .....

I tutaj wlasnie chcialbym podziekowac osobiscie "wodzirejowi" , bo zrobil fantastyczna robote .ha ha.. mam na mysli ten caly opis , ktory brzmi jak streszczenie fajnej ksiazki---po prostu super , rzadko kiedy mozna sie tyle dowiedziec za jednym razem...

Nie chcac urazic nikogo innego kto wpisuje sie tu , tez chce powiedziec dziekuje bo piszecie o wielu waznych rzeczach( jesli komus one sa potrzebne i nie tylko)...

Jezeli ktos z Was moglby udzielic mi jakiejkolwiek informacji na temat agenta imigracyjnego do ktorego moglbym zwrocic sie z pytaniami , bylbym bardzo wdzieczny...mysle ze podjalem wazna decyzje w zyciu.... Dziekuje z gory...

pozdrawiam
Krzysiek

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 07, 2011 2:08 pm 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Koleżanki i koledzy forumowicze:)
Świetny temat o Perh i dużo informacji. Bo bedac w AU od pażdziernika do poczatku grudnia na pewno odwiedze Perth. Wasze posty namówiły mnie do tego tym bardziej. Moze polecicie jakieś dobre miejsce na nocleg na 3 doby ok (wiecej czasowo nie dam rady) . No i wlasnie jak sie poruszac po Perth będac turystą? Skoro piszecie ze jest problem z komunikacją ? Wypożyczyć samochod?
Pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]