Image Map
Teraz jest Śr mar 20, 2019 12:29 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lis 09, 2010 12:26 am 
WALLABY - czasem cos napisze

Witam

30.12 przylatuje do SYD. I mam pytanie - jak najlepiej spędzic sylwestra?

Gdzie najlepiej się udać? O której godzinie? Na jakich zasadach? itd itd :) Napiszcie wszystko co wiecie :)

Jak to sie odbywa? Jest jakiś 1 duży koncert? Ile wstęp? Jak z napojami?

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 09, 2010 12:24 pm 
Najlepiej udac sie na Circular Quay obok Opera House - tam bedzie glowne swietowanie. Aby jednak znalezc dobre miejsce do ogladania, to trzeba je bukowac juz wczesniej. Nie jestem jednak pewien jak wczesnie.

Czy RZE w twoim profilu oznacza Rzeszow?

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 09, 2010 5:42 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Tak Rzeszów :)? A co?:]

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 9:29 am 
Bo ja tez stamtad pochodze. :) Niewielu rzeszowian udalo mi sie tu spotkac, ale pamietam starsza pania oraz mlodego czlowieka z dziewczyna. Spotkalem tez dziewczyne z Lancuta pare lat temu.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 11:17 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

Ja przyszedlem okolo 18stej na Balmain i widzialem tez te fajerwerki,bez bookowania ale w pozniejszych godzinach juz wszystkie trawniki byly pozajmowane - ludzie przychodza z kocykami, jadlem i napitkiem i czekaja. Pokaz fajerwerkow super. Z Balmain most bardzo dobrze widac i jest dosc blisko.
Z napojami jest tak ze nie wolno miec otwartego alkoholu i pic w publicznym miejscu ale ludzie to robia ukradkiem i policja przymyka oko o ile ktos nie drze mordy, co najwyzej kaza przestac pic i schowac butelke. Kultura inna niz w Polsce, nie ma wiadomosci o sylwetrowej nocy jak z frontu wojny ile to ofiar wybuchow bylo, pourywanych palcow, rannych w bijatykach czy tam,ze izba wytrzezwien peka w szwach. Sa jedynie jakies bardzo sporadyczne incydenty gdzie policja musi intwerweniwac.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 10, 2010 8:46 pm 
Konrad, moi znajomi probowali zwykle znajdowac miejsca na szczytach biurowcow - zarowno tych w CBD jak i w Milsons Point czy North Sydney. Pamietam jednak, ze robili to zwykle z parogodzinnym wyprzedzeniem. Z Balmain tez powinien byc dobry widok.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]