Image Map
Teraz jest N sie 25, 2019 6:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt maja 25, 2004 11:25 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Czesc !!!
Chciałbym się dowiedziec czy istnieja jakies strony Australisjkie, na których można umiescic informacje o sobie, swoim wyksztalceniu i kwalifikacjach, cos na ksztalt bazy osob szukajacych pracy, na podstawie których pracodawcy mogą nas zatrudnic lub nawiazac z nami kontkakt.

PostNapisane: Pn maja 31, 2004 12:12 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

paruf napisał(a):
Czesc !!!
Chciałbym się dowiedziec czy istnieja jakies strony Australisjkie, na których można umiescic informacje o sobie, swoim wyksztalceniu i kwalifikacjach, cos na ksztalt bazy osob szukajacych pracy, na podstawie których pracodawcy mogą nas zatrudnic lub nawiazac z nami kontkakt.

W jednym z watkow ponizej podalam zestaw stron www do szukania pracy. Gdybys chociaz zajrzal do nich to wiedzialbys ze na KAZDEJ z nich mozesz sie zarejstrowac.

Zarejestrowanie jednak nie uwolni Cie od pisania cover letter na poszczegolne oferty pracy a takze nie zagwarantuje Ci otrzymania pracy. Jesli liczysz na to ze zarejstrujesz sie i bedziesz czekal na telefon... to nic z tego. musisz przegladac oferty i aplikowac.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 01, 2004 11:57 pm 

Zdaje sobie bardzo dobrze sprawe z tego ze sa strony na ktorych mozna sie rejestrowac i szukac pracy w zamieszczonych tam ofertach i wiem ze trzeba pisac mase podan itd... Jednak moje pytanie bylo troche inne, ale po odpowiedzi wnioskuje ze trzeba sie samemu zabrac do roboty i szukania niz czekac na cuda;]

ps. stron na temat szukania pracy widzialem juz wiele.

PostNapisane: Cz cze 03, 2004 1:08 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

paruf napisał(a):
Zdaje sobie bardzo dobrze sprawe z tego ze sa strony na ktorych mozna sie rejestrowac i szukac pracy w zamieszczonych tam ofertach i wiem ze trzeba pisac mase podan itd... Jednak moje pytanie bylo troche inne, ale po odpowiedzi wnioskuje ze trzeba sie samemu zabrac do roboty i szukania niz czekac na cuda;]

ps. stron na temat szukania pracy widzialem juz wiele.

Drogi Paruf'ie,
wlasnie o tym napisalam. na wszystkich stronach do ktorych podalam linka masz mozliwosc zarejestrowania sie w taki sposob jaki chcesz. Podajesz tam swoje dane i albo tworzysz online Resume, albo zalaczasz Swoje wlasne. W ten sposob agencja ma wglad do Twojego CV. Dalej powtarzam ze nie zwalnia Cie to z przegladania ofert i aplikowania na poszczegolne stanowiska. Bez dodatkowej aplikacji nikt o Tobie nie pomysli.
Kazdy z nas widzial wiele stron poszukiwania pracy, ale nigdy nie zaszkodzi zajrzec do linkow podanych przez kogos. Mam nadzieje ze teraz moja info jest klarowna dla Ciebie.

Twoj wniosek bardzo mi sie podoba...hihihihi

pozdrawiam
Kasia

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 03, 2004 11:49 pm 

Masz racje, no i doswiadczenie w tym temacie ktorego mi oczywiscie brak, z dobrych rad staram sie korzystac. Dzieki.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]