Image Map
Teraz jest N sie 25, 2019 6:50 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: sprostowanie
PostNapisane: N paź 03, 2004 1:24 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

KzK---> Code of Conduct obowiazywal rowniez w 3 firmach z sektora prywatnego w jakich do tej pory pracowalam. Okres probny zawsze wynosil 6 miesiecy.
Balansowanie pomiedzy zyciem osobistym a zawodowym masz chyba wszedzie....
Swoje negatywne opinie o pracy w sektorze publicznym opieram na obserwacji ludzi pracujacych w takich instytucjach jak:
Centrelink i cale JobNetwork,
Departament Imigracji w Melbourne,
niektore wydzialy w rzadzie stanowym Wiktorii
O innych nie pisze, bo nie znam specyfiki pracy ani wymagan. Na pewno sa instytucje sektowa publicznego, gdzie praca jest wymagajaca i stresujaca, ale to raczej byla dyskusja ogolna.
pozdrowionka, m

Tytuł: Subiektywnosc
PostNapisane: N paź 03, 2004 1:51 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

Ja mam przeciwne zdanie -

Mialem do czynienia z wieloma departamentami - Customs , Policja , Immi, Defence , RTA, VicRoads i zawsze traktowano mnie milo i profesjonalnie - mysle ze czasem to sie sprowadza do tego jak sam traktujesz ludzi z ktorymi masz do czynienia.

Typowym dla nowych imigrantow jest uzywanie trybu rozkazujacego - mysle ze jest to zwiazane z checia przekazania tresci tego co sie chce powiedziec i niepewnosci w poslugiwaniu sie jezykiem. I stad mamy kogos kto wchodzi i zada...

Could you please .... zamiast prostego Could you .... rozwiazuje wiele problemow zanim sie zaczna - jako imigranci nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawe ze nie wiemy jak byc grzecznym po australijsku. Obserwacja Australijczykow pozwoli wam sie wiele nauczyc.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]