Image Map
Teraz jest N sie 25, 2019 6:49 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nazwa zawodu
PostNapisane: N cze 27, 2004 2:29 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam.
Male male pytanko do osob, ktore juz jakis czas przebywaja w Australii. Czy spotkaliscie sie (widzieliscie) z pracami wysokosciowymi - wiecie wisi gosc na linie i myje jakies okna, albo montuje reklamy i takie tam. Jak dokladnie ten fach sie nazywa w Au? Ja sie tym fachem zajmuje juz pare dobrych lat i mysle taki zajeciu w Australii. Pozdrawiam

PostNapisane: Wt cze 29, 2004 12:09 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

Tomek S napisał(a):
Witam.
Male male pytanko do osob, ktore juz jakis czas przebywaja w Australii. Czy spotkaliscie sie (widzieliscie) z pracami wysokosciowymi - wiecie wisi gosc na linie i myje jakies okna, albo montuje reklamy i takie tam. Jak dokladnie ten fach sie nazywa w Au? Ja sie tym fachem zajmuje juz pare dobrych lat i mysle taki zajeciu w Australii. Pozdrawiam

mam trzy pomysly:
1. wejdz na portale podane przeze mnie i metoda selekcji moze dojdziesz czy wogole takie oferty bywaja i jak sie to nazywa.
2. Swego czasu podano na forum adresy internetowe gazet australijskich. Wejdz do rubryki ogloszen i przeszukaj czy ktos oferuje takie uslugi. W Brisbane wiezowce sa tylko w strefie 1 i jest ich okolo 30 wiec nie wiem czy jest duzo takich firm. Reklam na ulicach jest troche.
3. Idz do forum Gomatilda http://www.gomatilda.com i zadaj to pytanie. to strona agenta migracyjnego i ktos Ci odpowie pod co podciagnac lub jak nazywa sie ta praca.

pozdrawiam
Kasia

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]