Image Map
Teraz jest Pn lip 22, 2019 3:13 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 02, 2009 1:49 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Mam takie pytanie do was. javascript:emoticon(':D')
W tym roku koncze studia na Politechnice jako inzynier mechanik. Nasza uczelnia zostala zatwierdzona przez urzad emigracyjny w Australii i mamy mozliwosc wyjazdu na wizie Skilled- Recognised Graduate (Temporary) visa (subclass 476) - 18 miesiecznej, ktora upowaznia do nieograniczonej pracy, nauki itd. Doswiadczenie zawodowe to 10 miesiecy w midzynarodowej firmie. Chcialbym wyjechac do Australii ... jaka sa szanse zatrudnia w przemysle dla mnie? moze jakies platne staze sa w Australii organizowane? i gdzie najlepiej szukac takiej pracy ? osobiscie ne miejsu ? kontaktowac mailowo z Polski czy moze jakies biura posrednictwa ? Dzieki z góry!!

PostNapisane: N sty 04, 2015 9:02 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Hej udało sie wyjechać ?? Pytam bo mam podobny plan w tym samym zawodzie.

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr wrz 07, 2016 9:54 am 

Nie będę zakładał nowego tematu bo pytanie identyczne. Może tym razem uda się uzyskać odpowiedź :)

A więc podsumowując wiza na full time job ważna przez 18 msc, praca w zawodzie inżynier mechanik.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

PostNapisane: Cz wrz 08, 2016 1:14 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

salvatoreOne napisał(a):
Nie będę zakładał nowego tematu bo pytanie identyczne. Może tym razem uda się uzyskać odpowiedź :)

A więc podsumowując wiza na full time job ważna przez 18 msc, praca w zawodzie inżynier mechanik.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Ogolnie nie jest latwo dostac prace w zawodzie. Ja mam okolo 10 lat doswiadczenia ( z polski) jako programista CNC i ostatnie 5 lat spedzilem na stanowisku Manufacturing Engineer w branzy lotniczej, dostalem prace po paru dniach ale nie jako inzynier tylko jako Cam programmer . Jezeli chcesz pracowac jako konstruktor to musisz miec doswiadczenie ( najlepiej duze miedzynarodowe firmy). Ogolnie nie jest latwo bo duza czesc produkcji jest przenoszona do azji i przykladowo latwiej jest dostac prace z relokacja do Chin. Dodatkowo jak sa zamykane firmy tutaj na miejscu to wiecej ludzi szuka pracy i kolo sie zamyka, bo wiadome ze jak maja kogos z podobnym doswiadczeniem to wezma ozika. Oczywiscie zawsze jest szansa aby dostac ta prace w zawodzie, pytanie ile chcesz zarabiac i czy bedzie cie stac na dlugotrwale szukanie pracy ;-) Powodzenia jak masz jakies pytanai to pisz ;-)

PostNapisane: Pt wrz 09, 2016 10:29 pm 

Oooo, dzięki za informację

PostNapisane: N lut 05, 2017 5:13 pm 

W który region polecacie uderzać szukając pracy typu design engineer?

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]