Image Map
Teraz jest Śr lip 17, 2019 11:27 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: So lut 13, 2016 1:21 pm 
POTRZEBNY TLUMACZ ANGIELSKO POLSKI

Witam. Reprezentuje polska Firme Zowner FS z siedziba w Polsce w Wisle. Jest to firma, ktora pelni uslugi montazowe na calym swiecie (http://www.zowner-fs.com/).
Od pewnego czasu Firma ta montuje miedzy innymi myjnie samochodowe dla australijskiej Firmy Imo (rowniez w Sydney). W najblizszym czasie wspomniana firma bedzie montowac taka myjnie w okolicach Wetherill Park na zachod od Sydney.
W zwiazku z tym mam do Panstwa pytanie i ogromna prosbe. 26 lutego przybedzie w okolice Sydney ekipa (okolo 6 osob), ktora bedzie montowac myjnie w Wetherill Park NSW 2164. Prace potrwaja do ok. 22 marca a wiec mniej wiecej niecaly miesiac.
Poszukujemy miejscowej osoby, ktora moglaby w tym czasie pomoc jako tlumacz
angielsko-polski (odplatnie). Chodzi o osobe, ktora bedzie w tym czasie do dyspozycji na codzien dla szefa ekipy (student, osoba starsza, emeryt... i jesli to mozliwe bardzo prosimy zeby byl to - mezczyzna) Jesli Panstwo maja kontakt z kims takim bardzo prosze o pomoc. Moze jakas sugestia, moze znany jest ktos kogo moznaby polecic.

Bardzo prosze o powazne potraktowanie mojej prosby - to nie jest zaden spam.
Mam rowniez kolejne pytania.

Poszukuje Biura prawno doradczego w Sydney (z przedstawicielem polskojezycznym) ktore mogloby nawiazac wspolprace z polska firma, ktora zamierza otworzyc rynek pracy na terenie Australii. Chodzi oczywiscie o wspomniana firme Zowner FS.

Poszukuje takze osoby- rehabilitanta(najlepiej kogos kto mowi po polsku lub...ostatecznie po niemiecku) ktora w tym czasie bedzie mogla swiadczyc uslugi rehebilitacyjne dla jednego z pracownikow ( chodzi o rehabilitacje chorego na tzw lokiec tenisisty - rowniez odplatnie).

Pozdrawiam Serdecznie i Dziekuje.
Grzegorz Sieniuc
stauros@interia.pl (prosze o kontakt na maila)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]