Image Map
Teraz jest Śr paź 16, 2019 2:57 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr kwi 06, 2016 7:40 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam, jestem tutaj nowy i proszę o wyrozumiałość ;) Od razu przejdę do rzeczy, jestem obywatelem AUS ale całe życie mieszkałem w Polsce, teraz bd leciał tam na wakacje i interesuje mnie jakaś wakacyjna robota od początku lipca do połowy września. Mam tutaj rodzinę i generalnie to co zarobie to zarobek na czysto bo moje utrzymanie/jedzenie bd już pokryte. Proszę podzielcie się ze mną swoimi obiekcjami. Jaka może być najbardziej dochodowa/opłacalna branża dla studenta. Jaka praca może być fajna ? Może macie jakieś ciekawe doświadczenia ? Dodam, że lubię pracować z ludźmi, mieć styczność ze sprzedażą ale równie dobrze w czymś innym się odnajde. W poprzednie wakacje pracowałem jako merchandise w Busch Gardens(park rozyrwek) 2,5 miesiące w USA w Virgini w ramach W&T. Moim głównym celem jest duży profit bo te pieniądze co zarobię z góry mają być zainwestowane. Z racji tego, że jestem młody ( 20 lat) to raczej jestem skłonny do każdej pracy więc budowlanka prowizorycznie jak najbardziej wchodziła by w grę. Również może być jakaś praca gdzie zarobek jest z prowizji. Słyszałem, że też fajną opcją jest malowanie, kelner i gardener. Co byście mi polecili i gdzie najlepiej szukać pracy ? Jak wygląda sprawa z podatkiem ? Wiem, że wiele z was może się zastanawiać czemu tych pytań nie zadam rodzinie ale tak się okazuje, że oni są mało zorientowani w temacie.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]