Image Map
Teraz jest N lip 21, 2019 1:45 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz paź 27, 2016 2:48 am 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

WITAM
Moim marzeniem jest wyjazd do Australii , w związku z czym obecnie poszukuję pracy jako spawacz TIG. Spawaczem jestem od 12 lat. Specjalizuje się w spawaniu rurociągów. W swojej karierze spawałem rurociągi z takich materiałów jak TYTAN , ALUMINIU, DUPLEX, INCONEL, STAL NIERDZEWNA, MOLIBDEN, STAL CZARNA. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując przy wielu dużych i odpowiedzialnych kontraktach w całej Europie, między innymi – Aker Solution , KVAERNER – Norwegia , budowa platform wiertniczych ( GJOA , ELDFISK, EKOFISK, EDWRD GRIEG) dla STATOIL TOTAL CONOCO PHILIPS, moim zadaniem było spawanie rurociągów z TYTANU DUPLEXU 6MO oraz spawanie dużych konstrukcji metodą MIG. W Anglii przez 3 lata współpracowałem z firmą Jordan Manufacturing produkowaliśmy podzespoły do elektrowni atomowych , naszym klientem był BRITISH NUCLEAR FUEL LIMITED. Obecnie Jestem w Norwegii i pracuję w firmir AGILITY SUBSEA FABRICATION , specjalizujemy się w produkcji podwodnych konstrukcji do wydobywania gazu z dna morskiego , w systemach rurociągów w projekcie SHAH DENIZ (morze Kaspijskie) ciśnienie robocze dochodzi do 1200BAR, nasz klient BP wymaga od nas najwyższej klasy spoin. Niestety projekt się kończy , firma już parę miesięcy przed końcem projektu daje nam do zrozumienia ze z powodu kryzysu na rynku wydobywczym w Norwegii będzie nas zwalniała. W Australii mam Ciocię (siostra mojego taty) wujka , kuzyna mieszkają w Melbourne od 35 lat zaoferowali mi swoją pomoc , mogę u nich mieszkać i mogę na nich liczyć podczas stawiania pierwszych kroków na nowym kontynencie. Bardzo mi zależy na zdobyciu wizy i podjęciu pracy w waszej firmie
Jestem sumienny i odpowiedzialny wierzę ze jako wasz pracownik doskonale będę mógł wykorzystać zdobyte i ciężko wypracowane doświadczenie

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]