Image Map
Teraz jest So maja 25, 2019 2:10 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: N kwi 04, 2010 8:28 am 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Hej,

od baardzo niedawna mieszkam i pracuje w Sydney. Poki co nie mam za duzego budzetu i zadnego urlopu, wiec wyladowuje swoje zapedy turystyczne zwiedzajac Sydney i okolice. Szukam osob w podobnej sytuacji, tj. 'nowych' w Sydney i chetnych na krotkie (max. weekend) i tanie wycieczki w okolicy. Przy okazji, jesli macie jakies sugestie na tego typu wyprawy, dawajcie znac!

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 13, 2010 2:13 am 
WALLABY - czasem cos napisze

Czesc, ja sie zglaszam ale bede w Sydney dopiero w Listopadzie :D

Tytuł: Blue Mountains
PostNapisane: Pn gru 09, 2013 8:04 pm 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Hej, nie chce zakladac nowego tematu.Bede w Sydney w styczniu. Czy wie ktos jak dostac sie do Blue Mountains?? Da rade dojechac busem z miasta i zobczc na wlasna reke czy jednak porzebna wycieczka z przewodnikiem? Byl ktos? Nie chce wycieczki na cay dzien i mea spacerow, bede z 4 latkiem. Proze o jakas rade.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 10, 2013 12:30 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

z sydney central jedziesz pociagiem jakies 2-3 godziny do miejscowości Katoomba, skad idziesz juz na piechote do tarasu widokowego na trzy siostry. stamtad tez masz wyjscia na kilka szlakow. calodzienna wycieczka z wyjazdem rano i powrotem wieczorem, jesli jedziesz pociagiem i na miejscu poruszasz sie tylko na piechote. zdecydowanie warto. nie potrzeba wykupowac zadnych wycieczek.

zdecydowanie polecam rowniez Royal National Park - jedziesz metrem do cronulla, pozniej plyniesz promem do bundenna i jestes w parku. cudnowne widoki, praktycznie zero turystow w porownaniu z gorami blekitnymi, kilka malych bezludnych plaz. trzeba zabrac wlasny prowiant, bo nie ma tam zadnych sklepow.

fajna wycieczka do palm beach na polnocy sydney. dostaniesz sie autobusem. swietny klimat i widoki.

PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 11:23 am 

Ja w Sydney bede prawdopodobnie na jesieni. Planuje byc min. 1 miesiac.
Na dzien dzisiejszy mowie "tylko Sydney"...ale zobacze do jesieni jeszcze dlugi okres i zobacze co wyjdzie w praniu na miejscu ! :)

PostNapisane: Cz maja 29, 2014 11:09 am 

I jak się podobało w Sydney? Gdzie kupowałeś ubezpieczenie turystyczne? Ja znalazłem jeden artykuł, który wydaje mi się dość ciekawy: http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turyst ... ralia.html Czy to co tam jest napisane pokrywa się z rzeczywistością?

PostNapisane: Śr lut 22, 2017 2:52 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Ja wyjeżdżam do Sydney na studia. :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]