Image Map
Teraz jest Pt lip 03, 2020 6:19 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 16, 2009 9:36 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Dołączył(a): Pt sty 16, 2009 8:40 pm
Posty: 1
Witam na przełomie lutego i marca w Adelaidzie odbędą się Mistrzostwa Świata w Speedrowerze(cycle speedway) na czterech torach zostaną rozegrane :

Indywidualne Mistrzostwa Świata seniorów i juniorów
Drużynowe Mistrzostwa Świata seniorów i juniorów
Parowe Mistrzostwa Świata seniorów i juniorów


udział weźmie około 20 osobowa reprezentacja z Polski

w tym pełne ekipy z Torunia Leszna i Częstochowy które będą rywalizowały o Klubowe Mistrzostwo Świata

zapraszamy wszystkich Polaków mieszkających w Australii do wspierania rodaków. Tak jak to było 4 lata temu :)



Calendar

Sunday 8 February 2009
"Welcome to Australia" function at Findon. Mid afternoon onwards.

Monday 9 February 2009
Media call and practice session for all visitors. Findon 11.00am

Tuesday 10 February 2009
Practice session for all visitors. Salisbury 11.00am

Thursday 12 Febuary 2009 at Findon
Junior Test Match Australia v Great Britain No 1 (7pm)
Senior Test Match Australia v Great Britain No 1 (8.30pm)

Friday 13 February 2009 at Salisbury
Local Meeting (Overseas riders welcome) (7pm)

Saturday 14 February 2009 at LeFevre
Local Meeting (Overseas riders welcome) (7pm)

Junior Test Match Australia v Great Britain No 2 (4pm)
Senior Test Match Australia v Great Britain No 2 (6.30pm)

Sunday 15 February 2009 at Salisbury
Junior Test Match Australia v Great Britain No 3 (4pm)
Senior Test Match Australia v Great Britain No 3 (6.30pm)

Monday 16 February 2009 at LeFevre and Salisbury
World Club Championship - Eliminations

Tuesday 17 February 2009 at Findon
Junior Test Match Australia v Great Britain No 4 (7pm)
Test Match Great Britain v Poland (8.30pm)

Wednesday 18 February 2009 at LeFevre
World Club Eliminations and Repercharge (7pm)

Thursday 19 February 2009 at Salisbury
Test Match Poland v Great Britain

Friday 20 February 2009 at LeFevre
Junior World Club Pairs Heats (7pm)

Saturday 21 February 2009 at Salisbury - WORLD CUP DAY
Women's International (3pm)
Junior World Cup (5pm)
Senior World Cups (8pm)

Sunday 22 February 2009 at LeFevre - WORLD CLUB DAY
World Club Elminations and Final (tba)
Junior World Club Pairs (tba)

Monday 23 February 2009 at Findon, LeFevre and Salisbury
World Junior Individual Elimination Heats (7pm)

Tuesday 24 February 2009 at Findon, LeFevre and Salisbury
World Junior Individual Elimination Heats (7pm)

Wednesday 25 February 2009 at Findon
World Junior Individual Semi Finals (7pm and 8.30pm)

Thursday 26 February 2009 at Findon, LeFevre and Salisbury
World Individual Championship Preliminaries (7pm)

Friday 27 February 2009 at LeFevre
World Veterans Individual Elimination Heats (7pm)

Saturday 28 February 2009 at Findon - WORLD INDIVIDUAL FINALS DAY
World Individual Championship Semi Finals (10amd and 12noon)
World Veterans Individual Grand Final (3.30pm)
World Junior Individual Grand Final (5.30pm)
World Individual Championship Grand Final (8pm)

Sunday 1 March 2009 at Murraylands - WORLD PAIRS DAY
Junior World Best Pairs (12noon)
Senior World Best Pairs (1pm)
Farewell Evening at Findon (6pm)



Pozdrowienia z Torunia i do zobaczenia za 3 tygodnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL