Image Map
Teraz jest Cz lip 27, 2017 6:48 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: So lis 18, 2006 11:54 am 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Jakie najtansze polaczenia lotnicze mozecie polecic z Polski do NZ , moze byc z przesiadkami. Chcemy sie wybrac z dziewczyną w pszyszlym roku w grudniu ale juz teraz szukam gdzie mozna byloby najtaniej kupic bilety.
Jak wyglada sprawa z wizą do Australii bo wiem ze podczas przelotu w Sydney jest przesiadka i myslimy zeby odrazu żeby zwiedzic takze ten kraj. Domyslam sie jednak ze są kłopoty z otrzymaniem wizy jak do USA, a moze w NZ latwiej juz ją otrzymac ?? prosze o informacje w jaki sposb wy ją dostaliscie. Zaznaczam ze jade tylko w celach turystycznych.
Pozdrawiam

PostNapisane: Pt cze 15, 2007 12:22 am 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Z wiza turystyczna do Australii nie ma zadnego problemu; mozna nawet wyslac paszporty kurierem do ambasady wraz ze wszystkimi wnioskami i potwierdzeniem oplaty - nie znam nikgo komu by odmowiono :D

JA lecialem do NZ z ACC i bardzo polecam; wtedy zaoszczedzilem dobrych kilkaset zlotych - nalezy pamietac aby sie dowiedziec jakimi liniam sie leci; azjatyckie sa o wiele lepsze niz europejskie jesli chodzi o komfort

Pozdrawiam

PostNapisane: Pn mar 06, 2017 7:57 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Ja się nie zgadzam z osobą wyżej. Właśnie, że linie europejskie są lepsze niż azjatyckie. Nie polecam latać liniami azjatyckimi bo opóźnienia lotów trwają nawet po 22h jak było w moim przypadku.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]