Image Map
Teraz jest Pn maja 27, 2019 8:23 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


australink.pl - Warunki użytkowania

1. forum.australink.pl zostało utworzone przez australink.pl Pty Ltd w celu, udostępnienia osobom zaintersownym Australią specjalistycznej platformy wymiany opinii i doświadczeń. Można tu też zamieszczać BEZPŁATNE ogłoszenia, które będą przez moderatora traktowane tak jak wszystkie inne posty.

2. forum.australink.pl nie jest formalnym i oficjalnym źródłem informacji. Wszystkie publikowane posty, to opinie indywidualnych użytkowników, które są oparte na ich indywidualnych doświadczeniach. Dlatego nie dla każdego czytelnika mogą one mieć jednakową wartość.

3. forum.australink.pl jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników.

4. Każdy użytkownik forum.australink.pl korzysta z niego na własną odpowiedzialność, to znaczy świadomie akceptuje:
 • pełną odpowiedzialność prawną za treść swoich opublikowanych postów. forum.australink.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników
 • pełne ryzyko związane z korzystaniem z zamieszczonych na forum.australink.pl informacji, sugestii, opinii itd.

5. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za to, że czytelnik posłuchał jakiejś "forumowej porady", albo za to, że poczuł się urażony czyimś postem. Jeśli może się tak zdarzyć, to prosimy: NIE KORZYSTAJ z forum.australink.pl.

6. Prosimy, aby użytkownicy:
 • podawane informacje popierali, w miarę możności, linkami do wiarygodnych źródeł i ogólnie dbali o JAKOŚĆ tego co piszą
 • powstrzymali się od prowadzenia publicznych utarczek bez końca. Zabierasz w ten sposób czas innym użytkownikom. Chcesz coś komuś powiedzieć prywatnie, to kliknij na klawisz "email" albo na "pm"
 • trzymali się tematu wątku, w którym postanowili zabrać głos, albo zaproponowali nowy wątek
 • nie traktowali forum jako miejsca do wylewania swych żalów, narzekań czy negatywnych opinii na temat konkretnych osób, instytucji, grup zawodowych itd. Jeśli masz zażalenie, to złóż je do właściwego adresata
 • nie uzywali słownictwa obraźliwego i wulgarnego. Żarty na poziomie, i na temat, są oczywiście mile widziane
 • nie zamieszczali:
  • informacji nie związanych z Australią
  • treści niezgodnych z prawem i dotyczących działalności nielegalnych
 • nie zadawali pytań i nie udzielali indywidualnych porad dotyczących spraw emigracyjnych i wizowych. Australijskie prawodawstwo zabrania udzielania takich porad przez osoby, które nie mają odpowiednich uprawnień (czyli tych, którzy nie są agentami migracyjnymi).
 • nie interpretowali, ani nie domagali się interpretacji przepisów emigracyjnych i wizowych, zawartych na oficjalnej stronie rządowej www.immi.gov.au
 • nie prowadzili reklamy ani anty-reklamy usług ani towarów, ani ich dostawców

7. Moderator może, w dowolnym czasie i bez podawania przyczyn
 • usunąć dowolny post z forum.australink.pl
 • wyrejestrować użytkownika z forum.australink.pl

8. Niniejszy Regulamin może być modyfikowany bez uprzedzenia, a zmiany obowiązują od chwili opublikowania ich na tej stronie.

9. forum.australink.pl może być zawieszone lub wyłączone bez uprzedzenia.

10. Każdy zarejestrowany użytkownik automatycznie staje sie subskrybentem Newslettera australink.pl.

11. Każdy użytkownik, umieszczając swoje posty na forum.australink.pl, automatycznie wyraża zgodę na publikowanie tych treści w portalu www.australink.pl oraz w innych mediach wydawanych przez australink.pl Pty Ltd.

12.Każdy użytkownik może w dowolnym czasie wycofać się z forum.australink.pl, jak również przestać zamieszczać na nim swoje nowe posty. Posty wcześniej opublikowane przez wycofuj¹cego się użytkownika nie będ¹ jednak z forum usuwane, dlatego proszę zwracać uwagę na to co się na forum publikuje i podaje do PUBLICZNEJ wiadomocśi.

13. Rejestrując się jako użytkownik forum.australink.pl akceptujesz niniejszy Regulamin.

WAZNA ZASADA: Przeczytaj zanim napiszesz !!! Prosimy, zapoznaj sie z watkami, ktore juz istnieja na tym forum. Jest ich kilkaset, a wiec istnieje duza szansa na to, ze odpowiedz na twoje pytanie juz jest. Przy okazji, czytajac, dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy o Australii. Nie tworz drugiego watku o tematyce identycznej do juz dyskutowanej. Dopisz swoj post do tematu, ktory juz istnieje. Takie postepowanie ulatwia poslugiwanie sie zebrana na tym forum informacja.Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL