Image Map
Teraz jest Pn lis 18, 2019 7:40 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: LINIE LOTNICZE
PostNapisane: Cz sie 11, 2005 10:12 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

WITAM WSZYSTKICH, CZY KTOŚ KTO LECIAŁ JUŻ DO AUSTRALII Z POLSKI MOŻE MI POWIEDZIEĆ JAKIMI LECIAŁ LINIAMI , CZY BYŁY OK. ALBO MOŻE KTOŚ Z WAS WIE JAKIMI NAJLEPIEJ TAM LATAĆ. DZIĘKI :)

Tytuł: lot do AU
PostNapisane: So sie 13, 2005 4:37 pm 

Witam.Mysle ze najlepiej bedzie poleciec liniami Cathay Pacific.Maja dobry serwis na pokladzie i szersze fotele.Polaczenia przez Amsterdam, Frankfurt albo Londyn do Hong Kongu i pozniej do Australii. Radze przy rezerwacji powiedziec ze chcesz miejsce w rzedzie 66,67.albo 68. tam sa tylko dwa fotele i jest miejsce miedzy oknem zeby wyprostowac nogi litery rzedow BC albo HK.Ale te miejsca sa tylko w samolocie Boeing 747, lataja tylko z Frankfurtu i Londynu, z Amsterdamu lata Airbus 330.Przedstawicielstwo Cathay Pacific:Warszawa.Al.Ujazdowskie 20, tel.6253093. W tej chwili cena z Polski do AU wynosi 3300zl + oplaty lotniskowe mysle ze bedzie to okolo 4000 .
Pozdrawiam
Romek

Tytuł: Linie lotnicze
PostNapisane: N sie 14, 2005 12:47 pm 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Mój lot miałem z małymi przerwami, Austrian Lauda Air- Kraków-Vieden- Singapur-Mel. lub Syd. ok. 22 godz. samego lotu, oky, szukaj promocjii :arrow: W biurach podróży wszyscy mówią że mają tanie bilety, tylko że ceny mieli rózniące aż do nieskoczoności wygórowanych cen :roll:

Tytuł: linie lotnicze
PostNapisane: N sie 14, 2005 1:29 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Hi

Goraco polecam SINGAPORE AIRLINES.
Obsluga perfekcyjna, jedzonko bardzo dobre, pozatym ciagle pytaja czy czegos nie potrzebujesz.
Nie wiem jak inne maszyny ale B 747 lecialo sie calkiem wygodnie.

Jednym slowem cale linie na bardzo wysokim poziomie,
trudno im cokolwiek zarzucic.

Tytuł:
PostNapisane: N sie 14, 2005 9:41 pm 

Nie wiem jak jest z Singapur airlines, ale wiem ze Cathay Pacific jest w dziesiatce najlepszych lotniczysz przewoznikow na swiecie. Ale wybor nalezy do Ciebie.
Pozdrawiam
Romyx

Tytuł: Re: lot do AU
PostNapisane: Pn sie 15, 2005 4:28 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

romyx napisał(a):
Witam.Mysle ze najlepiej bedzie poleciec liniami Cathay Pacific.Maja dobry serwis na pokladzie i szersze fotele.Polaczenia przez Amsterdam, Frankfurt albo Londyn do Hong Kongu i pozniej do Australii. [ciach]
Romek

Witam,

Rowniez lecialem tymi liniami i to dwukrotnie. Oprocz wymienionych miast masz rowniez polaczenia przez Zurych i PAryz. Jak najbardziej polecam. Bardzo rozsadny stosunek jakosci do ceny

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 15, 2005 5:18 am 

Setki opinii pasazerow na temat lini lotniczych znajdziesz tutaj:
http://www.airlinequality.com

Dowiesz sie tam ze najbardziej polecanymi liniami na swiecie sa Singapore Airlines, Cathay Pacific, Malaysian Airlines i Qatar Airways.

Z wlasnego doswiadczenia, jesli lecisz klasa biznes, polecam Singapore Airlines. Jesli klasa ekonomiczna polecam Malaysia Airlines (jednak nie maja polaczen do Polski, ale lataja z VIE i FRA) lub Cathay Pacific.

Qantas jest OK (przez Londyn lub Frankfurt), British Airways (przez Londyn) tez, z wyjatkiem angielskiego jedzenia.

Linie Lauda Air (Austrian Airlines) sa czesto bardzo tanie, ale oprocz dobrego polaczenia z Polska i dobrego jedzenia nie maja nic szczegolnego do zaoferowania: repertuar filmow bradzo nudny i ograniczony a najgorsze jest to ze pasazerowie sa upchani do Boeing 777 jak sardynki.

Nie polecam lini Swiss: polaczenie do niczego, brak jedzenia, obsluga ma wszystko w nosie i unika obslugi pasazerow.

GB

PostNapisane: Pn sie 15, 2005 3:04 pm 

bardzo dziękuję wszystkim za całą masę informacji, i serdecznie pozdrawiam ANIA :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 7:07 am 

romyx napisał(a):
Nie wiem jak jest z Singapur airlines, ale wiem ze Cathay Pacific jest w dziesiatce najlepszych lotniczysz przewoznikow na swiecie. Ale wybor nalezy do Ciebie.
Pozdrawiam
Romyx

Moim zdaniem wszystkie wymienione tutaj linie lotnicze nadają się do co najmniej rozważenia. Ja w takich przypadkach wybieram po prostu połączenie, które jest w danej chwili najtańsze i w miarę dogodne. Najlepsze ceny mają nie bezpośrednio w liniach lotniczych, ale raczej w biurach podróży.

Przemo

Tytuł: LINIE LOTNICZE
PostNapisane: N sty 13, 2008 7:40 pm 

WITAM CZY KTOS MOZE MNIE POINFORMOWAC CZY LECIAL DO BRISBANE LINIAMI EMIRATES POZDRAWIAM

Tytuł:
PostNapisane: N sty 13, 2008 7:53 pm 

2 lata temu leciałem Singapore Airlines i naprawdę wszystko profesjonalnie.
Tak naprawdę nie mogę tego porównać z np. Cathay, ale podróż była przyjemna. Jedzenie bardzo dobre, zaopatrzenie w filmy i inne umilające podróż rewelacyjne. Mogę to porównać z Lufthansą która odpada na starcie.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 15, 2008 9:39 am 

GB napisał(a):

Linie Lauda Air (Austrian Airlines) sa czesto bardzo tanie, ale oprocz dobrego polaczenia z Polska i dobrego jedzenia nie maja nic szczegolnego do zaoferowania: repertuar filmow bradzo nudny i ograniczony a najgorsze jest to ze pasazerowie sa upchani do Boeing 777 jak sardynki.

Pieknie ujete, dokladnie jak "sardynki". Lecialam raz i nigdy wiecej. Od siebie dodam,ze stewardessy tych linii powinny przejsc obowiazkowe szkolenie w McDonald (najlepiej w Australii), bo mlodziez tam zatrudniona moglaby ich wiele nauczyc.

Nie polecam lini Swiss: polaczenie do niczego, brak jedzenia, obsluga ma wszystko w nosie i unika obslugi pasazerow.GB

Polaczenie to raczej kazdy agent biura podrozy powinien tak zorganizowac nam ,aby bylo jak najdogodniejsze i wcale o to nie jest trudno.
Unikanie pasazerow to domena rowniez "Lauda Air" w tym zupelne lekcewazenie zamawianych wczesniej (przez net) posilkow dla dzieci, serwis, ktorym tak szczyca sie.

Ja osobiscie chwale sobie Singapore Airline, Lufthansa ( w tym przypadku mozliwe,ze to dzieki meskiej przesympatycznej obsludze na pokladzie, na ktora akurat natrafilam, chociaz panie rowniez wydawaly sie sympatyczne) i oczywiscie nasz Qantas ale najbardziej jesli z zaloga australijska (zmieniaja sie z zaloga brytyjska)[/b]

[/b]

Tytuł:
PostNapisane: So sty 19, 2008 3:10 am 

Lecieliśmy pod koniec zeszłego roku na trasie:
Poznan-Monachium - Lufthansa/Augsburg Airlines (bardzo przyjemny, mały samolocik)
Monachium - Dubaj - Emirates (duży byk, mało miejsca, ale dało się nogi wyprostować)
Dubaj - Brisbane - Emirates (jak wyżej)

powrót:
Sydney - Dubaj - Emirates (jeszcze wiekszy byk, ale miejsca tak malo, że nie było jak wyprostowac nog!)
Dubaj - Monachium - Emirates (dalo sie wytrzymac pod wzgledem miejsca)
Monachium - Poznan - ponownie maly przyjemny samolocik

Ogólnie o Emirates:
w samolotach mają dość mało miejsca (nie polecam Airbusa A-340!!!!). Jedzenie bardzo dobre i tak duzo, ze mogliby miec slogan "Emirates tucza". Obsluga BARDZO mila, wybor filmow, gier i muzyki w A-340 jest nie do przerobienia, w pozostalych - pozostaja gry i sport, bo filmy wciaz leca w kolko.

Koszt takiej kombinacji w zeszlym roku, kupowane z duzym wyprzedzeniem: 4500 za osobe, wliczajac wszystkie oplaty.

Tytuł:
PostNapisane: So sty 19, 2008 1:13 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Ja lecialem trzema liniami
najpierw LOTem z Krakowa do Frankfurtu (stary jakis samolot ale nic lepszego nei trzeba na godzinna podroz)
potem czekalem 4 godziny i lecialem Quantasem (747-030) tym najwiekszym, jakos podrozy swietna, ekrany w siedzeniach, spora ilosc filmow i mila obsluga jak dla mnei supcio
we frankfurcie sie rodzielilem ze znajomym z ktorym lecialem z krakowa bo on mial akurat bilety na lufthanse i moge odradzic te linie, slaba osbluga, zero techniki w srodku, latajacy zlom i ogolnie porazka
potem razem lecielismy juz z singapuru do melbourne liniami singapure airlines (747) - jeszcze lepsze niz quantas no i niezle stewardessy ;)
cena w jedna strone 2900zl

Tytuł: re
PostNapisane: Śr sty 23, 2008 11:14 pm 

Goraco polecam Cathay Pacific - wysmienita osbluga, mnostwo filmow etc. no i piekne i niezywkle sympatyczne stewardessy (to dla Panow, a tak swoja droga to w ogole w Australii jest mnostow pieknycnh Azjatek :D ). Lufthansa wchodzi w gre tylko jesli sie chce szybko lub tanio wracac do domu, zero dobrych filmow, obsluga nijaka, jedzenie moze byc, piwo maja ok (bo Niemcy wiadomo piwko lubia). Quantas - bardzo dobra obsluga.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]