Image Map
Teraz jest Pn lis 18, 2019 7:43 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sie 18, 2008 11:08 am 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam wszystkich,
na pewno na tym forum jest wiele osob, ktore przemierzaly lub wiedza o wiele wiecej na ten temat niz ja. Planuje 25 wrzesnia ruszyc na polnoc wschodnim wybrzezem - konczac swoja przygode z kamperem w Cairns.

Najwieksze obawy mam czy bede w stanie sensownie planujac postoje po drodze oraz atrakcje, ktore chcielibysmy zobaczyc - przejechac ta trase w 10 dni. Na poczatku wydawalo mi sie to niezbyt duzym dystansem (w sumie po 300 km dziennie, ale...) no wlasnie

czy ktos z Was moglby podzielic sie swoja wiedza i/lub doswiadczeniem w tym zakresie:
co warto po drodze zobaczyc
gdzie zatrzymac sie na dluzej, a gdzie przejechac dluzsza trase.

Oczywiscie sam rowniez bede planowal sobie ta podroz - ale moze nie warto wywazac otwartych drzwi i bede mogl skorzystac rowniez z podpowiedzi forumowiczow.

Dodam ze oprocz tego mamy zaplanowane 3 dni w syndney i 3 dni w cairns.

Kampera zostawilibysmy w Cairns i wrocili do sydney samolotem skad nastepnego dnia w droge powrtona...

Z gory dzieki z odpowiedzi.

Marcin

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 22, 2008 3:16 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Czesc,

Dluga trasa jak na 10 dni. NIe zdazysz sie zatrzymac w wielu miejscach. Mysle, ze powinienes wybrac max 3 postoje i spedzic tam po 2 dni, moze robiac male wycieczki po okolicy, a miedzy nimi jechac non stop.

Jechalem na trasie Melbourne - Cairns. Zajelo mi to 3 dni jazdy prawie non stop. Tyle, ze ja jechalem, jadlem, spalem po 4-5 godzin i jechalem dalej, bo mialem cel point-to-point.

pozdrawiam z Cairns

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 22, 2008 4:49 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Dzieki za odpowiedz
Tak do tego samego wniosku doszedlem surfujac troszke (niestety na razie tylko) po forach intenetowych. Nowy pomysl jest zeby przeleciec z Sydney do Brisbane i stamtad dopiero wybrac sie te 10 dni kamperkiem.

Nie wiesz moze czy jest problem z wypozyczeniem kampera na pl (tzn miedzynarodowe, ale zrobione w pl) prawo jazdy. Bo ktos mi niepokoj zasial, ze niby cos z ubezpieczeniem moze byc problem ...

Dzieki,
Marcin

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]