Image Map
Teraz jest Pn lis 18, 2019 7:44 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn wrz 01, 2008 5:49 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

:D Witam. Mam taki problem. Lece Do rodziny w Perth w grudniu, mam vize turystyczną ważną do maja 2009. Gdybym zdecydowała się zostać tam dłużej i chciała troche popracować i pouczyć sie angielskiego w szkole, czy istnieje możliwość przedłużenia takiej wizy...lub zmiany na inna( bo chyba nie mozna pracowac mając wize turystyczna) Lece pierwszy raz i nie orientuje sie w ogóle. Bardzo proszę o pomoc może ktoś był w podobnej sytułacji????

PostNapisane: Wt wrz 02, 2008 2:29 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Oczywiscie ze jest mozliwosc przedluzenia wizy o ile sie nie myle to do 1 roku jezeli chodzi o wize turystyczna i oczywiscie na niej nie mozesz pracowac. Bedziesz tutaj u rodziny i wiele od niej zalezy. Beda musieli z toba isc do Immigration Office i sa duze szanse ze przedluza- ja osobiscie przluzalem mojej tesciowej (lol) 3 razy wize i raz szwagrowi i nie mialem najmniejszego problemu z tym. Jezeli chodzi o zmiane wizy na inna to ta sama droga mozesz sprobowac

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 02, 2008 4:40 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Sprawdz czy nie masz wbitego warunku "No Future Stay" (ma to tez jakis numer ale nie pametam). Jezeli masz - to niestety nic nie mozna zrobic i bedziesz musiala wracac przed uplywem wizy. Jezeli tego nie masz to jest wiele mozliwosci ale to mozesz sprawdzic na mejscu w "imifration".

"No Future Stay" - dwa razy dalem sie zlapac - raz w przypadku mojej tesciowej a raz moja mama. Praktycznie nie "do odkrecenia". Powiem tylko ze pisalem nawet to owczesnego ministra d/s emigracji, ktory ku mojemu zaskoczeniu odpisal i wytlumaczyl ale obie musialy wracac przed uplywem wizy.

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 02, 2008 8:24 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

dzięki :) to juz coś wiem:) pozdrawiam

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]