Image Map
Teraz jest Cz cze 20, 2019 12:01 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 15, 2009 11:53 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Jezeli lecisz 17 grudnia lotem BA7318 ktory w rzeczywistosci jest lotem Qantas QF30 to bedziesz mial ladowanie w Hong Kongu.

Pozdrawiam

Boggie

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 16, 2009 1:41 am 

Nie jestem pewna jak nowy A380, ale nie ma obecnie samolotu, ktory potrafilby pokonac ten dystans bez miedzyladowania. 747 moze, ale bez pasazerow i bagazu, zabierajac dodatkowe paliwo ;-).
Na bilecie nie musi byc pokazana ilosc miedzyladowan. To, ze lot jest bezposredni oznacza, ze nie ma zmiany samolotu w HongKongu lub Singapurze. Mimo, ze masz lot BA mozesz leciec samolotem Qantasa - obie linie dziela samoloty (tzw code sharing). To dosc powszechna praktyka w lotniczym swiecie.

Tytuł: Linie lotnicze
PostNapisane: Pt wrz 25, 2009 10:08 pm 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Mamy lot [ luty ] 2010 do Meolburne. Od listopada 2009 rezerwuje dla 2 osób, czekam na oferty :lol: :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 27, 2009 1:04 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

my lecielismy w lutym tego roku Emirates.. z Paryza do Melbourne z przesiadka w ZEA i lot byl mistrz !! przy cenie 950E za osobe w obie strony

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 28, 2009 10:32 pm 

Lokalizacja: far away from orwell 1984...far away from australia
Etihad bierz w ciemno, ich klasa ekonomiczna jest najlepsza jaka lecialem...ogolnie wszystkie linie Zatoki oferuja niesamowity standard. Slinie sie na ich klase biznes kiedys - fotel zamienia sie w pelni plaskie lozeczko :D Niekiedy mozna znalezc raptem 1,5 razy drozej niz placilem za ekonomik Qantasa...zdecydowanie polecam ta linie ;-) Latam z nimi tak czesto jak moge.
Jedyny minus to cienki wybor filmow, kino rodzinne i wyciete brutalne sceny i cycki - zgodnie z nauka Proproka :lol:

Tytuł:
PostNapisane: So lip 31, 2010 12:16 pm 

Witam,
A ja mam troche inne pytanie. Lece Emirates'em z Monachium do Brisbane z przesiadka w Dubaju i miedzyladowaniem w Singapurze. Czy musze zalatwiac wize "tranzytowa" (jesli jest cos takiego) do Dubaju i Singapuru?

Tytuł:
PostNapisane: So lip 31, 2010 3:46 pm 

Jezeli nie masz zamiaru zwiedzac tych miast ( nie opuszczasz lotniska) to nie potrzebujesz zadnych wiz

Tytuł: Jak zamawiać?
PostNapisane: So kwi 30, 2011 1:02 pm 

Jestem w Nowej Zelandii i rodzice do mnie chcą lecieć w grudniu. Jak zamawiać taki bilet żeby było najtaniej? W zeszłym roku korzystaliśmy z pośrednictwa esky... na ich stronie wyszukaliśmy bilety i to był poprostu koszmar. Nierozgarnięci ludzie, niemiła obsługa, a za to, że źle wpisali nazwisko mama jeszcze musiała zapłacić 700zł! Jak uniknąć takich sytuacji? Bardzo Was proszę powiedzcie jak i gdzie zamawiać bilety z lotnicze. Ktoś wspomniał by lecieć do Londynu a potem stamtąd dalej, ale jak to zorganizować? Bezpośrednio u lini czy jak? Bardzo proszę o radę, już tak bardzo się sparzyliśmy.

PostNapisane: N maja 01, 2011 10:06 am 

dalva napisał(a):
Jestem w Nowej Zelandii i rodzice do mnie chcą lecieć w grudniu. Jak zamawiać taki bilet żeby było najtaniej? W zeszłym roku korzystaliśmy z pośrednictwa esky... na ich stronie wyszukaliśmy bilety i to był poprostu koszmar. Nierozgarnięci ludzie, niemiła obsługa, a za to, że źle wpisali nazwisko mama jeszcze musiała zapłacić 700zł! Jak uniknąć takich sytuacji? Bardzo Was proszę powiedzcie jak i gdzie zamawiać bilety z lotnicze. Ktoś wspomniał by lecieć do Londynu a potem stamtąd dalej, ale jak to zorganizować? Bezpośrednio u lini czy jak? Bardzo proszę o radę, już tak bardzo się sparzyliśmy.

dla mnie rodzina kupowala bilet w AU

Contal travel
www.contaladelaide.com.au
tel . 08 8241 7744
email : aneta@contaladelaide.com.au

wiem ze kontakt telefoniczny odbywal sie po polsku ,a bilet z wawy do adeli wyniosl jakies 1850 $ ( 2 strony ) , kupiony miesiac przed odlotem
wszystko dostalem poczta , lot byl wawa - monachium - singapur - adelaide 29 h ale ogolnie najgorzej bylo z czekaniem na lotnisku bo na lot i obsluge raczej nie narzekalem

Tytuł:
PostNapisane: N maja 01, 2011 10:49 am 

Dziękuję. Zobaczę i zainteresuję się tym bliżej. Choć mama by pewnie chciała kupić w Polsce gdyż będzie płacić przelewem na konto. Boję się tylko, bo najtaniej wyszukali właśnie z ESKY a ja im już nie ufam, obsługę mieli straszną. Przez nich nie miałam nawet w samolocie kołyski dla dziecka. Szkoda z resztą gadać. Szukam poprostu jakiegoś dobrego pośrednika który wyszuka dobry i najtańszy lot.

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 02, 2011 4:35 pm 

Sama wyszukaj bilet,podaj mamie nr lotu i niech idzie wtedy do biura podrozy w swoim miescie i oni juz sprzedadza jej ten bilet.
Mozesz tez wyszukac adresy biur w mamy miescie i skontaktowac sie z nimi mailem,gg,skype i zlozyc oferte kupna biletu,porownasz ceny i zadecydujesz gdzie najtaniej.Masz troche czasu jeszcze wiec pewnie uda ci sie to zorganizowac.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2011 1:57 pm 

Teraz pytanie z innej beczki .

Będą problemy na lotnisku jak wywiozę z Australii trochę piasku z plaży w pudełku ?

Może dla innych te pytanie może wydać się śmieszne jednak chce być pewny .

Pozdro .

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 07, 2011 5:32 pm 

Lokalizacja: far away from orwell 1984...far away from australia
You never know! Moze oskarza cie za kradziez dziedzictwa narodowego i skaza na kamieniolomy? Wszystko jest mozliwe w tej paranoji, ja sie tez nie spodziewalem "hiszpanskiej inkwizycji" - kontrolowanego dostarczenia jednej pary kajdanek i przyjscia tajniakow z nakazem przeszukania :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 07, 2011 8:49 pm 

crn napisał(a):
Teraz pytanie z innej beczki .

Będą problemy na lotnisku jak wywiozę z Australii trochę piasku z plaży w pudełku ?

Może dla innych te pytanie może wydać się śmieszne jednak chce być pewny .

Pozdro .

wywieź możesz bez problemu - zakaz jest tylko przywozu

PostNapisane: So lis 29, 2014 8:09 pm 

ja znalazłem bilet Qatarair w 2 strony za4100zl. w promocji wylot 06.12.14- 20.01.15 :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]