Image Map
Teraz jest Pn lip 22, 2019 3:08 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 02, 2009 9:40 am 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Oczywiscie w ilosciach niekomeryjnych ;). Podobno nie moge po prostu wsadzic do walizki (nie mam na mysli bagazu podrecznego rzecz jasna). Ale czy -jesli kupie w strafie wolnoclowej- to nie odbiora mi na lotnisku w Singapurze? Bede wdzieczna za porade, wylatuje w niedziele, wiec mam nadzieje, ze do jutra cos odpowiecie...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 02, 2009 11:41 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

pierwsze slysze... wiele razy wiozlem cos mocniejszego w bagazu nadanym i nigdy nie bylo zadnego problemu. smialo mozesz wziac do kilku butelek...

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 19, 2009 12:27 am 

Mmis dobrze gada.
4 tygodnie temu przywiozlem do Polski 3 buteleczki wysmienitego Shiraza w bagazu glownym. Nie bylo problemu ani w Oz ani w PL.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 19, 2009 12:58 am 

Nie ma zadnego problemu - co pare tygodni wioze kilka butelek do moich znajomych w USA. Na poczcie mozna kupic takie fajne opakowania na wino ktore dosc dobrze chronia butelki w czasie podrozy.

Przyznam jednak ze kiedys chcialem wyslac wino do USA jako paczke i probowalem na poczcie, Fedexem, DHL i UPS i wszyedzie zadali "export licence".

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 19, 2009 8:23 am 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Boggie napisał(a):
Nie ma zadnego problemu - co pare tygodni wioze kilka butelek do moich znajomych w USA. Na poczcie mozna kupic takie fajne opakowania na wino ktore dosc dobrze chronia butelki w czasie podrozy.

Przyznam jednak ze kiedys chcialem wyslac wino do USA jako paczke i probowalem na poczcie, Fedexem, DHL i UPS i wszyedzie zadali "export licence".

Ja rowniez wozilem wino z Australii do stanow. Nie ma problemu jesli jest tylko dobrze zabezpieczone w bagazu glownym. Mozna tu w Ameryce dostac wiele gatunkow win z Oz, choc bedac ostatnio w Adelaide zasmakowal mi w gazowany shiraz: Andrew Garrett Burgundy. Polecam na poludniowo australijskie upaly lub amerykanskie wilgotne lato ten dobrze schlodzony special (butelka ok. $12). Niestety nie jest on dostepny w amerykanskich monopolowych.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]