Image Map
Teraz jest N lip 21, 2019 1:44 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 02, 2009 11:34 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Czesc! Przedstawie w skrocie swoja sytuacje, chcialabym w listopadzie wybrac sie do Australii na rok czasu i nie wiem czy otrzymam wize turystyczna, poniewaz na wszystkich stronach posrednictwa wizowego jest napisane, ze wiza 12 miesieczna jest wydawana w szegolnych przypadkach, a ja nie wiem co to oznacza. Mieszkam obecnie w Irlandii i chcialabym wyjechac z chlopakiem irlanczykiem. On dostanie roczna wize z pozwoleniem na prace i zamierza podjac w australii prace i nas utrzymywac, ale nie bardzo wiem jakie warunki musialabym spelniac by dostac wize turystyczna na rok, boje sie, ze poprostu mi odmowia. Nie moge przeciez powiedziec, ze on bedzie mnie czesciowo utrzymywal. Czy nie wiecie jaka sume musialabym miec na koncie by przedstawic w ambasadzie? Niestety nie mam tu tez rodziny, mieszkania czy innych rzeczy sklaniajacych mnie do powrotu. Czy ktos dostal moze wize turys. na rok i powie mi czy to jest wykonalne? Dzieki :)

Tytuł:
PostNapisane: So sty 03, 2009 12:02 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Ja to zalatwialem dla mojej rodziny tak ze wystepowali o poroczna wize a ja juz na miejscu przedluzalem im na nastepne 6 miesiecy z czym nigdy nie mialem problemu-byli na turystycznej wizie:)Moze ktos zna inny sposob?

Tytuł:
PostNapisane: So sty 03, 2009 3:09 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Sedreczne dzieki, tez o tym myslalam, tylko boje sie, ze bede miala w wizie wpisane no further stay i bede miala wtedy problem! Nie wiem na jakich zasadach oni wpisuja w niektore wizy ze nie mozna przedluzyc pobytu, czy jest na to jakas regula? :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]