Image Map
Teraz jest Wt lis 19, 2019 3:12 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: N cze 28, 2009 6:25 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Witam, mam 17 lat. Z racji tego, że do Australii lecę po raz pierwszy, muszę się Was poradzić. Do Australii planuję wylecieć ok. 30.01.2010 (+/- 2dni) i być 3tyg., czyli powrót ok. 20.02.2010 (+/- 1dzień).

I teraz pytanko. Czy to dobry czas na rezerwowanie biletów lotniczych na ten termin? Lot ma być do Adelaide, jeśli chodzi o miejsce wylotu, to interesują mnie wszystkie niemieckie lotniska.

Znalazłem jeden lot:
Frankfurt - Kuala Lumpur - Adelaide w dwie strony za 3886.54zł. Co o tym sądzicie? Mnie się wydaje, że się opłaca... wątpię, że będzie taniej, choć może warto wstrzymać się jeszcze z rezerwacją miesiąc albo dwa? Bo na ostatnią chwilę raczej nie ma sensu czekać.

Obrazek
Jak widzicie, mam dość długi czas oczekiwania na samolot podczas lotu do AU na lotnisku w Malezji. Może mógłby mi ktoś powiedzieć, czy duże jest to lotnisko, czy jest gdzie pochodzić, czy można coś zjeść/kupić i jaką walutą można tam płacić?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 12:04 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

Nie moge ci pomoc w cenach biletow.

Lotnisko w KL jest duze i nowoczesne, jest nawet wewnetrzny pociag pomiedzy dwoma terminalami. Jest co robic (chociaz 15 godzin to sporo).

Placic mozna w kazdej normalnie wymienialnej walucie.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 3:51 am 

Mnie sie wydaje tanio i radze brac,pod koniec roku bilety moga byc drozsze bo tu zaczynaja sie letnie wakacje.

Podaj link do tej wyszukiwarki prosze.

Milych wakacji.

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 11:53 am 

O proszę, patrzę, że staniały o dychę. :D :D :D :D :lol: :wink:
wyszukiwarka to www.lataj.pl Obczaiłem, że najtaniej wychodzi Frankfurt, choć to tak naprawdę wszystko zależy od dnia... czasem lot o jeden później może być np. 1000zł droższy albo tańszy. Miłego szukania. Pozdrawiam :wink:

Tytuł:
PostNapisane: So lip 11, 2009 3:43 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

To bardzo atrakcyjna cena, a czas jak najbardziej odpowiedni, żeby kupić bilety. My lecimy z Wawy do Brisbane 6 grudnia 2009-17 stycznia 2010 i mamy już bilety.

Tytuł:
PostNapisane: N lip 12, 2009 6:09 pm 

Witam Wszystkich

Udało mi sie znaleść bilety do Au za 2700 od osoby bez znaczenia na wiek.
Jeżeli jesteś zainteresowany to w Warszawie w podziemiach biblioteki Uniwesytetu Warszawskiego jest firma która wyszkujue dla Ciebie najtańszego połączenia - zupełnie za darmo- możesz też u nich kupić bilet.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 13, 2009 5:46 pm 

fragolinka napisał(a):
To bardzo atrakcyjna cena, a czas jak najbardziej odpowiedni, żeby kupić bilety. My lecimy z Wawy do Brisbane 6 grudnia 2009-17 stycznia 2010 i mamy już bilety.

jak mozna zapytać jaka cena biletu? tez sie wybieram do brisbane, ale koło września

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 13, 2009 12:19 pm 

Znalazłem jeszcze co innego. Czy ktoś może kiedyś leciał Londyn - Melbourne bez przesiadki? Przesiadka jest dopiero w Melbourne, do Adelaide.
Lot Londyn - Melbourne trwa 22,5h.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 14, 2009 12:44 pm 

szop napisał(a):
Nie moge ci pomoc w cenach biletow.

Lotnisko w KL jest duze i nowoczesne, jest nawet wewnetrzny pociag pomiedzy dwoma terminalami. Jest co robic (chociaz 15 godzin to sporo).

Placic mozna w kazdej normalnie wymienialnej walucie.

Ja mialem z zona 12h przerwy w KL jak lecielismy do Sydney - ale na terenie lotniska jest swietny hotel - wynajelismy pokoj na 10h (90AUD za 2 os. ale to byl 2004 rok)- prysznic - spanie - zwiedzanie lotniska i wylot do sydney:)

Pozdrawiam

Bartek

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 26, 2009 10:54 am 

Witam,
zastanawiam sie w jakims okresie jest najlepiej kupowac bilety? Planujemy z zona i dzieckiem wyjazd do Polski i z powrotem w czerwcu przyszlego roku, kiedy zatem najlepiej kupic bilety? Szczerze to przegladalem juz oferty i znalazlem cathay pacific do hong kongu pozniej finnair do helsinek i polski, to samo z powrotem, bilet za os dorosla ok $2140, czas podrozy troche ponad 25 godz. Slyszalem opinie za warto jednak poczekac i zabrac sie za to na poczatku stycznia poniewaz ceny biletow znacznie maleja po swietach. Co o tym myslicie?
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 15, 2009 11:47 am 

Bilet sie oplaca, naprawde.

Ja kupilem na 17 grudnia do 13 stycznia za 4800 z tym ze mam lot bezposedni z Londynu. Ponad to linie które wybrałes sa bardzo dobre a wyszukiwarka takze bo nie raz korzystalem.

Dali 21: zgadza sie tanieja, jednak nie wiem jak to bedzie z lotami do australii. Polecam Tobie wyszukiwarke www.kayak.com, tam naprawde znajduje dobre i tanie polaczenia.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 28, 2009 10:29 pm 

Lokalizacja: far away from orwell 1984...far away from australia
Wyszukiwarek jest full, opodo, expedia, terminala ...dodajcie .com rzecz jasna. Sa tez specjalne agencje sprzedajace bilety tylko do Australii - wystarczy zgoolowac "cheap tickets Australia" i wyskoczy troche stron, oferty glownie z Londynu.
Ale mam jedno zastrzezenie - to co planujecie zrobic ludzie to czysty masochizm, nie slyszeliscie nigdy o opcji "stop-over"? W tej samej cenie mozecie sie zatrzymac w srodku lotu...15h na lotnisku?! To chyba jakis zart...zrobcie sobie przynajmniej 24h przerwy, hotele w panstwach azji poludniowo-wschodniej sa smiesznie tanie - wyjatkiem jest Singapur, gdzie faktycznie troche kosztuja, ale nawet to nie jest warte mordegi. (jak rozumiem nie lecicie biznes klasa...)
W tym przypadku poponuje wyszukiwarke www.agoda.com

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 09, 2009 4:06 am 

Bielas dzieki za odp, porozgladam sie jeszcze. Czy ktos moze kupowal bilety na webjet.com.au? Warci sa zaufania? Pozdrawiam

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]