Image Map
Teraz jest Śr wrz 18, 2019 3:48 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: qantas
PostNapisane: N lip 24, 2011 2:00 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam
Lecę do Australii w listopadzie mam pytanie odnosnie lini lotniczych Qantas. Lot Monachium- Singapore Lufthansa A340-300 i Singapore -Sydney Qantas B747. Jaki jest komfort tych lini , jedzenie ilośc miejsca itp.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2011 3:14 pm 

Qantas to jedne z lepszych lini lotniczych , ja osobiscie lecialam juz dwa razy i nie mialam zadnych problemow a jedzenie wydawalo mi sie calkiem dobre. B747 to jak dobrze kojaze jeden z najwiekszych samolotow wygodny i zazwyczaj obsluge tez maja bardzo dobra . Podobnie jest z Lufthansa - calkiem dobra obsluga. Jesli lecisz do Singapore i masz duza luke w czasie to polecam darmowa dwu-godzinna wycieczke po miescie organizowana przez lotnisko w Singapore.

Tytuł: Re: qantas
PostNapisane: Śr sie 17, 2011 1:21 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

ciszu83 napisał(a):
Witam
Lecę do Australii w listopadzie mam pytanie odnosnie lini lotniczych Qantas. Lot Monachium- Singapore Lufthansa A340-300 i Singapore -Sydney Qantas B747. Jaki jest komfort tych lini , jedzenie ilośc miejsca itp.

Te linie jakos nie roznia sie od innych "duzych" linii swiata lotniczego. Dla mnie kazde jedzenie samolotowe smakuje tak samo ;-). Na dlugich odcinkach oprocz podawanych posilkow mozna jeszcze raczyc sie dodatkowymi napojami (woda, soki i cola), owocami i roznymi zagryzkami (na ogol jakies ciasteczka). Tak jest przynajmniej w Qantas.
Niektore siedzenia maja wiecej miejsca na nogi ze wzgledu na ksztalt samolotu, ale te sa czesto wczesniej zarezerwowane, ale probowac mozna. Nie wiem gdzie kupowales bilety, ale Twoj agent moglby pomoc Ci we wczesniejszej rezerwacji. To nie daje gwarancji, ale zwieksza szanse uzyskania tych miejsca ;-).

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 24, 2011 4:03 pm 

Ja leciałam w lutym tymi liniami i jak najbardziej mogę je polecać wygodnie i przemiła obsługa, dobrą opcją jest też KLM podobne wrażenia :) pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 30, 2011 3:07 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Qantas jest taki sobie. Nic specjalnego.

Przewaznie w Economy Class masz podstarzale stewardessy ktorym nic sie nie chce. Samoloty sa niestety stare. Ale z Singapuru do Melbourne uzywaja nowego A380. Kiedys to byla dobra linia ale zeszla na psy.

Qantas obecnie negocjuje umowy ze swoimi pracownikami wiec mozliwe ze twoj lot moze byc opozniony jesli znow beda mieli jakis strajk.

Lufthansa ma beznadziejna obsluge. Qantas ciut lepsza, ale niewiele.
Jesli chcesz dobra obsluge to tylko Singapore albo Thai.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]