Image Map
Teraz jest Śr wrz 18, 2019 3:51 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lut 23, 2012 9:19 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam.
Właśnie zabieram się za pisanie licencjatu i wybrałem sobie właśnie taki temat jak w tytule postu, a bardziej szczegółowo :
Australia w obiektywie polskich fotografów/turystów. Moje pytanie to czy jest ktoś w stanie podać mi jakieś ksiażki typu blondynka w Australii.
Chodzi o to czy znacie takowe książki z których można by było wyczytać jakieś ciekawe informacje na ten temat, w ktorych znajdą się informacje od dziennikarzy/fotografów o tym jak oceniają Australie pod wzgledem fotografii, ciekawosci przyrody, zwięrząt itp. Chciałbym je wykorzystać właśnie w pracy.
Z góry dzięki za odp:)

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2012 2:54 pm 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Czesc Ja ostatnio podrozowalem przez 6 tygodni po wschodnim wybrzezu Au(lpazdziernik listopad 2011). A ponieważ fotografia to moja pasja to zrobilem sporo zdjec w trakcie mojej podrozy. Moglbys rozwinąc swoja wypowiedz. Bo jakby temat jest o spojrzeniu na Au przez obiektyw turysty. A piszesz cos o ksiązce. Nie pamietam zeby coś wspolczesnie sie ukazalo w tym temacie.
Zajrzyj na portal fotograficzny :
www.flickr.com tam moze cos znajdziesz.
Jesli bys chcial skorzystac z czyichs zdjec to pamietaj ze musisz uzyskac zgode autora i umiescić go w bibliografii.Pozdrawiam

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]