Image Map
Teraz jest Cz cze 20, 2019 12:04 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt cze 26, 2012 4:18 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam, chce leciec do Melbourne 24.12-06.01, tam na miejscu bede miala zapewnione jedzenie i spanie przez przyjaciela jednak niestety nie orientuje się w lotach. Czytalam na forach ale jest bardzo duzo informacji i latwo sie zgubic. Wiele osob pisalo ze Frankfurt - Singapur - Aus, badz z Londynu DO KL i dalej AUS. Chcialam znalezc korzystna cenowo oferte, bede bardzo bardzo wdzieczna za wszelka pomoc,polecane strony,ale naprawde ciezko sie polapac zeby cos najlepszego wybrac. pozdrawiam:)

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2012 9:57 am 

od 22.12 tez moze byc. znalazlam na skyscanner 22.12 do 06.01 Frankfurt-Pekin w dwie strony 5670 zl. czy jest szansa na cos tanszego

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 21, 2012 8:47 pm 

ponawiam, czy mogę liczyc na jakas pomoc? w okolicach 22.12 wylot przylot w przybliżeniu 04.01.13. Byloby wspaniale gdybym mogla jeden nocleg mieć w mieście przesiadki (Azja). Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 22, 2012 12:04 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

To Ty lecisz przez Pekin? Specjalnie tam sie wybierasz, czy takie akurat polaczenie znalazlas. Wiekszosc ludzi tutaj leci przez Singapur/Bangkok, o polaczeniu przez Pekin nie slyszalam, ale moze Air China oferuje jakies super ceny.
Poza tym jest malo prawdopodobne, zeby ktos na tutejszym forum zaoferowal Ci nocleg w Azji :?.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 22, 2012 10:17 pm 
WALLABY - czasem cos napisze

Nie wiem na ile Ci to pomoże
http://www.sleepinginairports.net/

to są informacje jak ewentualnie spędzić noc na lotnisku. Nie wiem czy chcesz tylko przetrwać tę noc czy coś zwiedzić. Sama będę to studiować bo nigdy nic nie wiadomo.

Przez Pekin też są loty, sama kilka znalazłam ale cenowo to chyba bez rewelacji.
Sprawdż sobie jeszcze połączenia liniami Etihad przez Berlin-Abu Zabi może będzie taniej

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]