Image Map
Teraz jest Cz gru 13, 2018 12:48 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 3:29 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Zwracam sie z uprzejma prosba do forumowiczow o porady dotyczace jak najlepiej,najtaniej,najszybciej przeniesc mala firme budowlana(plastering)z Irlandii do Au.Chodzi mi o wszystkie aspekty takiej przeprowadzki tzn.Transport samochodu,narzedzi,rodziny z dzieckiem i psa...Czy przeniesienie biznesu ulatwi mi jakas droge jesli chodzi o uzyskanie wizy?Czy wiza w ten sposob przyzanana rowniez bedzie dotyczyla mojej rodziny czy jest to zupelnie inna kwestia.Gdzie w AU jest "NAJWIEKSZY PLAC BUDOWY"?Czy lepiej najpierw znalezc potencjalnego kontrahenta czy szukac go dopiero na miejscu?itd..Bedzie wdzieczny ze wszelkiego rodzaju poradu.Dziekuje z gory.andy.

PostNapisane: Pt lis 21, 2008 2:03 am 
RED KANGAROO - staly bywalec

andy gordon napisał(a):
Zwracam sie z uprzejma prosba do forumowiczow o porady dotyczace jak najlepiej,najtaniej,najszybciej przeniesc mala firme budowlana(plastering)z Irlandii do Au. Chodzi mi o wszystkie aspekty takiej przeprowadzki tzn.Transport samochodu,narzedzi,rodziny z dzieckiem i psa...

Nie da sie tego zrobic.
Trzeba jedna firme zamknac a na miejscu otworzyc nowa.
Aby to zrobic trzeba miec lokalne australijskie uprawnienia.

Samochodu nie oplaci sie przewozic, reszte przewiezie ci kazda firma przeprowadzkowa (Crown, Allied Pickfords etc), psa firmy zajmujace sie transportem zwierzat.

andy gordon napisał(a):
Czy przeniesienie biznesu ulatwi mi jakas droge jesli chodzi o uzyskanie wizy?

Nie.

No moze niezupelnie nie bo sa tez wizy dla ludzi tutaj investujacych i otwierajacych firmy na miejscu. Ale by do tego podchodzic trzeba miec sporo pieniedzy.

andy gordon napisał(a):
Czy wiza w ten sposob przyzanana rowniez bedzie dotyczyla mojej rodziny czy jest to zupelnie inna kwestia.

O ile dasz rade uznac swoje kwalifikacje jako "plasterer", ktory jest chyba na liscie zawodow poszukiwanych i spelniasz jeszcze kilka innych wymagan to mozesz sie ubiegac o normalna wize emigracyjna i ta jest przyznawana calej rodzinie (psa nie wliczajac).

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]