Image Map
Teraz jest N lip 22, 2018 1:24 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz gru 15, 2016 1:39 am 
WALLABY - czasem cos napisze

Witam,
Wiem ze było wiele postow na temat miast w AU ale niestety wiekszosc jest z przed kilku lat, stad mój nowy watek. Mam pytanie o obecna sytuacje na rynku pracy w IT w Adelaide. Porownujac ilość ogloszen o prace z Sydney, Melbourne, niestety Adelaide nie wypada dobrze. Ale może nie jest tak zle z dostaniem pracy ze względu np. na mniejsza konkurencje. Planujemy przeprowadzke do AU i najchętniej zamieszkalibyśmy wlasnie w Adelaide. Byliśmy tam kilka lat temu w szkole i miasto bardzo nam się podobało. Ze względu na wlasnie obawe o prace wlasciwie już zrezygnowaliśmy z Adelaide ale może jakies pozytywne odpowiedzi nas przekonają do zmiany zdania.
Pozdrawiam

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 8:32 am 
WALLABY - czasem cos napisze

Swietne pytanie! Naprawde dobre pytanie!
W Adelaidzie - podobnie jak w innych miastach Australii ->PC jak i sprzet Apple oraz rozne tablety itp. mozna kupic w sieciach handlowych, ktore prowadza tez serwis gwarancyjny (szczegoly JB HiFI oraz Harvey Norman - https://www.jbhifi.com.au ; www.harveynorman.com.au/). Podaz na rynku zwiazana jest z popytem, a do tego IT to szeroka branza. Nie wiedzac czy piszesz programy czy jestes analitykiem sieci itp - z praca IT jest w Adeli niezbyt dobrze. Dostawa sprzetu ( np: msy.com.au ) zajmuja sie nasi skosnoocy bracia a najpopularniejszym systemem operacyjnym (rowniez w sieci) jest twor panow z Microsoft. W Australii - z tego co wiem - nie produkuje sie zbyt duzo hardware (Chiny, Taiwan, Korea) ani nie produkuje sie masowo software. Wszelkie potrzeby malego konsumenta zaspokajane sa w w/w sieciach handlowych lub on-line.
Napisz wiecej o sobie - plizzz, to moze ktos odpowie ci bardziej konkretnie.

Pozdrawiam
:mrgreen:

PostNapisane: Pt maja 04, 2018 9:34 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Branża IT w Polsce jest bardzo rozbudowana moim zdaniem

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]