Image Map
Teraz jest So lis 17, 2018 10:17 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: N paź 14, 2018 12:17 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witam :D

Bardzo się cieszę, że wpadłem na stronę Australink.pl przeszukując internet :!: Jestem także w trakcie przeglądania vlog’ów m.in. Oczami Asi etc. - dziękuje, że chce Wam się poświęcać czas na przekazywanie takich fajnych informacji.

Postanowiłem napisać post, zapytać o opinie.

Nie będę się rozpisywał na temat powodów chęci wyjazdu do Australii, każdy ma swoje - wyemigrować planujemy za 3-4 lata (chcemy się dobrze przygotować).

Jakie Waszym zdaniem są szanse na znalezienie pracy w zawodzie / zawodach jakie mamy?

Ja jestem prawnikiem i menadzerem (mam świadomość, że nasze prawo ma się nijak do realiów AU), studia menadżerskie MBA, niedługo International Executive MBA (w całości, w języku angielskim + dyplom szwajcarski), Prezesem dwóch spółek, duże doświadczenie zwłaszcza w branży medycznej i zarządzaniu podmiotami leczniczymi (w Polsce nie zarabiam źle, ale nie samymi pieniędzmi człowiek żyje), w najbliższym czasie IELTS i FCE.

Żona jest po administracji publicznej, politologii, z praktyką jako menedżer (język na poziomie B1)

Dzieci poniżej 3 lat lub 3 letnie (w czasie wyjazdu).

Mama, jest lekarzem, pediatrą i lek. med. rodzinnej (angielski B1, ale zmierza do IELTS’a) - domyślam się, że mama będzie miała największe szanse :D

Co myślicie?

pozdrawiam

PostNapisane: N paź 28, 2018 8:25 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Co myślę...myślę, że najpierwej powinienieś wejść na stronę migracyjnego i dokładnie przestudiować opcje wiz, a raczej co która za sobą niesie, jakie ma + a jakie -. To ile masz tytułów może nie odgrywać takiej roli jak np.wiek i nominowany zawód. W przypadku Mamy niestety decygującym warunkiem jest wiek...oczywiście także w określonych typach wiz. Najpierw poczytaj i porównaj rodzuje wiz.

Co ważniejsze: za 4 lata jak już się TAK dobrze przygotujesz może okazać się, że zmieniła się rzeczywistość wizowa i ... Twój wiej, który odgrywa ważną role.

Rada: jedź poprostu na długi urlop bądź urlop bezpłatny i jak będzie okazją poszukaj kontraktu.

Rada nr 2: po ilości wymienionych tytułów widze, że lubisz się uczyć. Jedź do NZ na dotorat. Mają niezłe programy stypendialne.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]